Producent Jabłek Deserowych

Refal spółka z o.o. jest grupą producentów owoców i warzyw zrzeszającą sadowników i rolników z okolic Sandomierza. Grupa powstała w 2009 roku z inicjatywy sadowników powiatu sandomierskiego. Zajmuje się przechowywaniem, sortowaniem oraz sprzedażą jabłek oraz innych owoców i warzyw. Obiekty firmy zlokalizowane są w miejscowości Łukawa, 10 km od Sandomierza. W naszym kompleksie znajdują się chłodnie z kontrolowaną atmosferą, sortownia oraz zaplecze socjalne i biurowe. Sandomierz to nie tylko historyczny, ale także malowniczy i jeden z najpiękniejszych rejonów w Polsce, w którym sadownictwo zakorzenione jest od wielu pokoleń.

Mając pewność, że nasze jabłka są uprawiane z najwyższą starannością - dostarczamy Państwu doskonały produkt.
Sandomierskie sady to główny dostawca naszych jabłek
Od pokoleń sandomierscy sadownicy zajmują się produkcją jabłek
Nowoczesne zaplecze pozwala dostarczać nam jabłka deserowe najwyższej jakości

Powierzchnia sadów członków grupy to ponad 250 ha natomiast produkcja jabłek to ok. 12 000 ton rocznie. Głównym produktem są jabłka deserowe. W mniejszych ilościach uprawiane są grusze, śliwy, wiśnie czereśnie oraz warzywa. Przygotowanie towaru odbywa się na linii sortującej "Perfect" z rozładunkiem wodnym. Oferowane przez cały rok odmiany jabłek to: Golden Delicious, Mutsu, Gala Must, Idared, Jonagored, różne mutanty Jonagolda, Elise, Szampion i inne. Owoce pakowane są w szeroką gamę opakowań w zależności od wymagań klientów.


Pliki do pobrania

Postępowanie.doc

Dzięki posiadanym certyfikatom Integrowanej produkcji oraz Global G. A. P. klienci kupujący nasze owoce i warzywa mogą być pewni produktu najwyższej jakości. Naszym celem jest dbanie o najwyższą jakość oferowanych owoców oraz warzyw oraz sprostanie wymaganiom każdego klienta.
Zajmujemy się produkcją, sortowaniem przechowywaniem, i sprzedażą owoców oraz warzyw. Naszym głównym produktem są jabłka wielu odmian takich jak: Golden Delicious, Red Jonaprince, Jonagold, Gala Must, Idared, Mutsu oraz Red Delicious.

Poza jabłkami nasza grupa dysponuje również innymi owocami takimi jak czereśnie, wiśnie, brzoskwinie, morele, gruszki i śliwy. Dzięki doskonałym glebom i mikroklimatowi nasze owoce są zdrowe, posiadają piękne wybarwienie, soczystość i pełną harmonię smaków przyciągającą klientów od wielu lat.

Jabłka Sandomierskie - REFAL

Jabłka Sandomierskie to nasza marka kierowana do klienta detalicznego. Tworząc ją wykorzystaliśmy popularność regionu sandomierskiego jako krainy bogatej w sady i wieloletnią tradycję rolniczą. 


Nowoczesne zaplecze


Owoce przechowywane są w nowoczesnych chłodniach typu KA (kontrolowana atmosfera) i ULO (niska zawartość tlenu).

Infrastruktura i zaplecze logistyczne pozwalają sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów. Sortowanie jabłek odbywa się według wytycznych klienta, zależnie od wybranego kalibru, wagi, opakowania i odmiany jabłka. Firma stosuje również różne metody identyfikacji produktu. Zapewniamy dołożenie wszelkich starań, aby współpraca zaowocowała zadowoleniem oraz wieloletnimi relacjami.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.